5ος κύκλος Δράσης Μεικτής Μάθησης Κατάρτιση και Πιστοποίηση Επαγγελματικών Αγγλικών (Business English)

students-1

Το Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΚΕΚ ΠΠ) του Πανεπιστημίου Πατρών ενημερώνει ότι τον Οκτώβριο 2016 ξεκινάει ο 5ος κύκλος της δράσης «Κατάρτιση και Πιστοποίηση Επαγγελματικών Αγγλικών (Business English)«.

Και σε αυτόν τον κύκλο η κατάρτιση θα πραγματοποιηθεί πλήρως εξ αποστάσεως και συνεπώς ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να συμμετάσχουν από όλη την Ελλάδα ή και το εξωτερικό.

Αναλυτικές πληροφορίες και η φόρμα δήλωσης συμμετοχής είναι διαθέσιμες στη σελίδα της Δράσης.

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: 31 Οκτωβρίου 2016Jordan

3 Comments

1. Pingback: Αποτελέσματα Εξετάσεων Πιστοποίησης Αγγλικής Γλώσσας (4ος κύκλος) | Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης Πανεπιστημίου Πατρών

2. Pingback: Αποτελέσματα Εξετάσεων Πιστοποίησης Αγγλικής Γλώσσας (4ος κύκλος) | Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης Πανεπιστημίου Πατρών